اخذ ویزا به ایالات متحده در سال 2022

مشاوره رایگان
در هر گونه سوال!
مجسمه لیبرتی, گراند کانیون و نیاگارا می افتد همواره جذب گردشگران از سراسر جهان... و رویای بزرگ امریکایی باعث می شود ایالات متحده یک مکان فوق العاده جذاب برای کسانی که می خواهند خود را درک, پیدا کردن یک شغل مناسب و معقول و رسیدن به ارتفاع در زندگی.
شایان ذکر است که همه این برنامه ها شانس موفقیت دارند. با این وجود ویزا باید از قبل صادر شود که در سال 2022 کار ساده ای نخواهد بود.

روابط پیچیده بین کشورها در سطح سیاسی منجر به این واقعیت شده است که شهروندان هر دو ایالت در تلاش برای اخذ مجوز ورود با مشکل روبرو هستند. با این حال, این بدان معنا نیست که ممکن است به صدور یک سند لازم برای عبور از مرزهای – شما فقط نیاز به درک الزامات به تفصیل و درک شرایط تغییر برای صدور خود. علاوه بر این, وزیر مشاور در موضوعات ویزا در سفارت ایالات متحده در مسکو, مایکل یودر, اعلام کرد قصد خود را به صدور تا 200,000 ویزای ایالات متحده به متقاضیان روسیه در سال جاری.
هنوز من نیاز به ویزا در هنگام سفر به امریکا
اجازه ورود به ایالات متحده برای همه شهروندان فدراسیون روسیه مورد نیاز است. این قانون در مورد کسانی که قبلا از قلمرو امریکا بازدید کرده اند و کسانی که به دعوت حزب میزبان می روند اعمال می شود.
حضور بستگان مستقیم با شهروندی ایالات متحده نیز از نیاز به درخواست ویزا در معاف نیست 2022. حتی کودکان در تمام سنین از لحظه تولد مورد نیاز برای اخذ مجوز برای عبور از مرز. ثبت نام طبق قوانین سیستم داخلی خود انجام می شود.

ویزای شنگن در قلمرو دولت معتبر نیست.

انواع ویزا

اسناد ورودی موجود با توجه به هدف اصلی بازدید به گروه ها تقسیم می شوند. علاوه بر این در هر یک دسته های اضافی برای روشن شدن اهداف یک شهروند خاص وجود دارد. انتخاب نوع ویزای خود هنگام درخواست بسیار مهم است.

 • مهمان
بزرگترین مرکز صنعت بازی لاس وگاس
ویزای ب1 / ب2 بخش عمده ای از اسناد صادر شده توسط نمایندگان امریکا را تشکیل می دهند. چنین مجوز مورد نیاز است برای ورود به ایالات متحده در کسب و کار شخصی, که شامل گشت و گذار, بازدید از دوستان و بستگان, دریافت خدمات پزشکی, مذاکرات کسب و کار کوتاه مدت, حضور در جشنواره ها و انجمن ها.
 • دانشجو
اگر شما قصد تحصیل در موسسات تحصیلی در امریکا, شما ویزای اف و متر نیاز. اولین مورد برای دانشجویان با هدف اخذ تحصیلات دانشگاهی در مدارس و کالج ها و دانشگاه ها در برنامه ها و دوره های ویژه در نظر گرفته شده است. نوع دوم اسناد به شما امکان می دهد تحصیلات غیر دانشگاهی را در مدارس فنی یا کالج های ایالات متحده در دوره های برگزاری مجدد بگذرانید و همچنین پس از فارغ التحصیلی در کشور خود تجربه عملی کسب کنید.
 • مبادله
یک پیشنهاد ویژه برای شرکت کنندگان در برنامه های مبادله ای که امروز بین بسیاری از ایالت ها فعالیت می کنند. دانشجویان, متخصصان, داوطلبان, گردشگران, چهره های فرهنگی و مذهبی که کشورهای یکدیگر در همان زمان بازدید برای دریافت یک تجربه منحصر به فرد. برای این منظور, ویزای ارز صادر شده است. علاوه بر این, اگر دعوت از ایالات متحده دریافت شد, شرایط ترجیحی پرداخت هزینه های کنسولی اعمال.
 • کار کردن
گروه ویزا از نظر تعداد انواع بیشترین تعداد را دارد. اسناد استاندارد رده ساعت برای متخصصان حرفه های رایج و همچنین برای کارگران موقت در نظر گرفته شده است. رده ای مجوز به افراد با توانایی های برجسته اعطا-برندگان مسابقات بین المللی, المپیادهای, دارندگان دیگر جوایز و نمادهای به رسمیت شناختن شایستگی. چهره های مذهبی می توانید ایالات متحده در ویزای تحقیق وارد کنید برای انجام کار خود, و انتقال کارکنان در یک شرکت در سطح جهانی است که در ویزای لیتر انجام. بازرگانان برنامه ریزی برای شرکت در امور تجاری در خارج از کشور نیاز به دریافت اسناد رده الکترونیکی.
 • روزنامه نگاری
نمایندگان رسانه ها هنگام ورود به خاک امریکا برای انجام فعالیت های حرفه ای خود و در عین حال محدود به تعهدات کار با شرکت در خانه توسط گروه جداگانه ای از افراد شناسایی می شوند. مجوز ورود با نامه من مشخص شده اند.

مدارک مورد نیاز
یکی از نکات کلیدی که شگفتی متقاضی برای ویزا به ایالات متحده لیست کوچک از اسناد و مدارک لازم است. این شامل تنها چند مورد:
 • فرم درخواست ویزا: فرم دیاس-160 که در رایانه به زبان انگلیسی تکمیل شده است
 • عکس نمونه تاسیس شده
 • گذرنامه مدنی متقاضی
 • پاسپورت خارجی (کپی و اصل)
 • دریافت پرداخت هزینه های کنسولی
این لیست شامل مواد لازم برای تهیه و پردازش برنامه است. و به منظور تایید شود, متقاضی باید به طور مستقل را انتخاب کنید و ضمیمه اسناد اضافی به بسته اولیه. علاوه بر این, نوع خود بستگی به هدف از این سفر.
مثلا, به منظور درخواست ویزای مهمان به ایالات متحده در 2022, لازم است به شواهدی وجود دارد این است که پایه مواد کافی برای سفر و یک ارتباط قوی با میهن وجود دارد, توجیه تمایل به بازگشت به روسیه در پایان مدت اعتبار مجوز.

حمایت مالی تایید شده است:

 • یک کپی از گواهی مالکیت مسکن یا زمین;
 • یک کپی از امتیاز از وسایل نقلیه زمینی موجود, کشتی ها, هواپیما;
 • بیانیه از یک حساب شخصی در یک موسسه مالی;
 • گواهی از محل کار حاوی اطلاعات مربوط به حقوق و دستمزد;
 • اطلاعات مربوط به سفرهای مکرر خارجی (نشان داده شده در گذرنامه);
 • تایید دیگر درامد موجود به یک فرد خاص.
وجود تعهدات اشتغال پایدار با دستمزد مناسب نیز عاملی است که متقاضی را به کشور مادری خود متصل می کند. علاوه بر این, افسران ویزا در نظر روابط خانوادگی قوی به یک جنبه مهم است که باعث تمایل به بازگشت, حضور که نشان داده شده است:
 • گواهی ازدواج با یک شهروند فدراسیون روسیه;
 • گواهی تولد کودکان-شهروندان فدراسیون روسیه.
بر خلاف ویزای شنگن, زمانی که تقاضا برای سفر به خاک امریکا, شما باید نسخه از بلیط سفر و یا رزرو هتل ضمیمه نیست. چنین اعتماد به نفس می تواند نارضایتی از افسران ویزا باعث, که تصمیم نهایی را تحت تاثیر قرار. بهتر است یک مسیر تقریبی تهیه کنید که مکان هایی را که قصد بازدید دارید و نام هتل های مورد نظر را نشان می دهد.

وقتی صحبت از کار می شود, مطالعه, خالق, فعالیت های داوطلبانه یا مذهبی در قلمرو ایالات متحده, ارزش پیوستن به پرسشنامه است (در صورت موجود بودن):
 • دعوت از طرف میزبان;
 • یک کپی از دیپلم تحصیلی که قبلا تکمیل شده است;
 • یک کپی از گواهی حرفه ای;
 • تایید پیروزی در مسابقات, کمک های مالی, نشریات و دیگر اشکال به رسمیت شناختن شایستگی;
 • یک کپی از گواهی مهارت در زبان انگلیسی و زبان های دیگر.
تایید روابط اشتغال با یک دفتر سرمقاله خاص و اعتباربخشی (برای حضور در رویدادهای خاص) از روزنامه نگاران توصیه می شود. مسافران در برنامه های تبادل باید اسناد مربوط به موافقت نامه های موجود و سازمان انجام حوادث ارز اضافه کنید.
اسناد هنگام ارسال از طریق پونی اکسپرس یا همراه شما برای مصاحبه با یک افسر ویزا ضمیمه می شوند. هنگام پر کردن پرسشنامه می توان از داده ها استفاده کرد.

درخواست ویزا را ترک کنید

99.2% تایید ویزا
با کلیک بر روی دکمه, شما را به شرایط اطلاعات شخصی دیدن همه موارد
Made on
Tilda