اخذ ویزا به کانادا در سال 2022

مشاوره رایگان
در هر گونه سوال!
برای بازدید از کشور از دریاچه ها و شربت افرا, برای دیدن مناظر شگفت انگیز, کوه های راکی, پارک های ملی, شهرستانها گرم و نرم, استراحت در سواحل اقیانوس - این و بسیاری از فرصت های دیگر برای گردشگران با اخذ ویزا به کانادا باز.
اجازه با توجه به قوانین خاص ساخته شده است. اخذ ویزا به کانادا یک فرایند سخت است, متفاوت از چه زمانی انجام می شود که تقاضا برای یک سند در هر یک از کشورهای اروپایی. که در 2022, هنوز هم اجازه عبور از مرز کشور شمال به تصویب مرز موفق و کنترل گمرکی وجود دارد.
رتبه بندی بر اساس بازخورد مشتری در مورد کیفیت کار سازمان بازاریابی تنظیم شده است. توصیه های بیشتر, بالاتر از موقعیت ما در لیست. اطلاعات روزانه به روز می شود و به بررسی های جدید شرکت ها بستگی دارد.

هنوز من نیاز به ویزا در هنگام سفر به کانادا?

روسیه در میان کشورهایی نیست که مرزهای کانادا باز است. به منظور ورود به قلمرو خود را در 2022, یک شهروند فدراسیون روسیه باید ویزا اخذ. برای جلوگیری از نقض روند مهاجرت اجازه می دهد تا از باز کردن نوع صحیح از سند, که هدف اصلی و هدف از این سفر مشخص.

چند سال پیش, دولت کانادا تصمیم به صدور نه تنها کوتاه مدت, بلکه ویزای بلند مدت به ساکنان فدراسیون روسیه. چنین مجوزهایی به شما امکان می دهد به مدت 5 یا 10 سال به صورت رایگان وارد و کشور را ترک کنید.

انواع ویزای کانادا
ویزا به کانادا برای روس ها صادر شده است بر اساس هدف اصلی از اقامت در کشور. مجوزها برای موارد مختلف در نظر گرفته شده است.
 • توریست
Нاین برای اقامت موقت گردشگران و کسانی که مایل به ملاقات با بستگان / دوستان مورد نیاز است. این سند اجازه می دهد تا شما را به ماندن در کشور تا 6 ماه ها. اما کسانی که به کانادا با چنین ویزایی حق تحصیل و یا کار ندارد (به استثنای یک دوره کوتاه مدت مطالعه است).
 • مهمان
این صادر شده است که دوستان و یا بستگان از وضعیت ساکنان کانادا. همزمان, حزب دریافت برای ایمنی مسافر است, تا حدودی برای حمایت مالی خود را. این مجوز برای یک دوره تا صادر 2 سال ها, شما نمی توانید دوباره درخواست برای گسترش خود.
 • ترانزیت
چنین ویزایی به کانادا در 2022 برای هر حمل و نقل از طریق دولت مورد نیاز است. حتی اگر یک توریست هیچ هدف به ترک فرودگاه, او هنوز هم نیاز به قبل از سفارش مجوز-این قوانین از قانون مهاجرت به کانادا برای روسیه هستند. این است که برای یک دوره بیش از صادر 72 ساعت ها, اجازه می دهد تا شما را به راه رفتن در اطراف شهرستان قبل از ورود هواپیما برای انتقال.
 • تحصیلات
ویزای دانشجویی به کانادا یک سند لازم برای شهروندان برنامه ریزی برای مطالعه برای یک مدت طولانی در این حالت است. اگر دانشجوی بالقوه قصد تحصیل در یکی از موسسات رسمی ثبت شده کانادایی را داشته باشد مجوز صادر می شود. اگر تحصیل در کشور بیش از طول می کشد 6 ماه ها, شما ابتدا باید یک مجوز مطالعه و تنها پس از که شروع به پردازش سند اخذ. این بر اساس نامه های تایید از موسسات تحصیلی از لیست تایید شده صادر می شود.
 • کار کردن
صادر شده است اگر یک دعوت نامه از کارفرما وجود دارد. جستجو برای یک محل برای اشتغال است که معمولا از طریق دوستان انجام, اینترنت, با توجه به توصیه, در طول اقامت در این کشور با ویزای توریستی. مدت اعتبار مجوز است تا به 10 سال ها. کسانی که تقاضا برای موقعیت های بالا و حقوق تحت صدور مجوز اضافی, از دیپلم روسیه و گواهی از کشورهای مستقل مشترک المنافع در کانادا به نقل از نه.
 • کسب و کار
این سند برای سرمایه گذاران و تاجران موجود در نظر گرفته شده است که قصد ایجاد یک شرکت جدید در قلمرو کشور شمالی را دارند. اخذ مجوز یک مزیت فراهم می کند-توانایی به سرعت اخذ اجازه اقامت. اما این روش توسط مجموعه ای از یک بسته قابل توجه از اسناد و مدارک تشکیل همراه, شهرت بی عیب و نقص از متقاضی, و سرمایه گذاری مواد قابل توجهی.
 • اقامت دایمی
چنین مجوز مهاجرت. موارد مختلف را در نظر می گیرند. این برنامه برای خارجیانی صادر می شود که حاضر به افتتاح مشاغل در کانادا هستند و متخصصانی مجرب که می خواهند با یک شهروند کانادایی با زنان ازدواج کنند.
اینها متداول ترین انواع مجوزهای ورود هستند. علاوه بر این, شما می توانید درخواست ویزا:
 1. ورزش-لازم برای ورزشکاران حرفه ای, افراد شرکت کننده در مسابقات و مسابقات به عنوان داور;
 2. برای الحاق به خانواده-پدر و مادر, فرزندان, برادران, خواهران می توانید برای درخواست, محتوی. هر مورد دارای تفاوت های ظریف خود را, بر اساس که یک بسته از اسناد تشکیل شده است.
مدارک مورد نیاز
مجوز بر اساس پرسشنامه تکمیل صادر. می توانید فرم های رسمی را در وب سایت سفارت / کنسولگری یا از طریق تماس با یک مرکز تخصصی برای کمک بارگیری کنید. پرسشنامه است که در زبان انگلیسی یا فرانسه پر. اگر متقاضی مهارت های مناسب ندارد, شما همیشه می توانید از خدمات مترجمان حرفه ای استفاده.
همچنین لازم است:

ویزای ترانزیت به کانادا
 • ذرنامه, گواهینامه رانندگی, شناسنامه. اگر ما در حال صحبت کردن در مورد یک فرد بزرگسال, گذرنامه روسی و گذرنامه خارجی مورد نیاز است - اصل و نسخه. اگر یک کودک زیر سن 18 در حال سفر, گذرنامه و گواهی تولد مورد نیاز, شما علاوه بر باید عکس خود را به گذرنامه خود را رب. حقوق برای کسانی که قصد اجاره ماشین در کانادا و یا حمل و نقل یک وسیله نقلیه در یک هواپیمای جت کسب و کار شخصی لازم است.
 • عکس در قالب بین المللی. تصویر 35 تا 45 میلی متر باید روی کرم روشن یا زمینه خاکستری گرفته شود. از یک فرد به تنهایی عکس گرفته می شود, برای کودکان زیر 6 سال مجاز است با والدین خود در قاب باشد. لباس باید سخت باشد, لازم است به نگاه گاه به گاه که ممکن است.
 • بیمه درمانی. این کار صرف نظر از هدف بازدید خارجی انجام می شود. پایین ترین سطح پوشش بیمه $30,000 است. در حضور بیماری های مزمن که برای دیگران خطرناک نیستند هزینه افزایش می یابد. در حضور عفونت های ویروسی باز و موارد منع مصرف به پرواز به دلایل بهداشتی, ورود ممنوع است, به جز زمانی که بیمار به یک بیمارستان کانادا برای درمان منتقل.
 • یک سند تایید در دسترس بودن بودجه کافی در حساب. این هنجار برای نگهداری یک توریست تعیین شده است-از 70 دلار در روز. مقدار کل حداقل موجودی کارت بانکی بر اساس مدت زمان تخمینی اقامت در کانادا محاسبه می شود. توریستی باید یک گواهی نامه از کار فراهم, نامه حمایت, بیانیه بانک که نشان دهنده حرکت وجوه بیش از گذشته 3 ماه ها.
 • Дیک سند تایید وضعیت اجتماعی. این بسته شامل یک گواهی ازدواج یا طلاق, تولد یا مرگ کودکان, یک گواهی نامه از کار, یک گواهی نامه از هیچ سابقه کیفری. درخواست برای اطلاعات اضافی مجاز است که تقاضا برای ویزای ازدواج به کانادا. برای بررسی قانونی بودن رابطه, افراد مجاز می توانید دسترسی به داده های خصوصی درخواست - تماس, مکاتبات.
 • رضایت به پردازش اطلاعات شخصی.
بسته به هدف از این دیدار, پاکت است علاوه بر این با محصور: مقالات تشکیل دهنده برای یک تاجر فردی, کسب و کار; برنامه سفر; بلیط هوا; رزرو هتل.
امکان ثبت الکترونیکی فرم درخواست ورود به کانادا وجود دارد: شما باید این فرم را پر کرده و در قالب پی دی اف ذخیره کنید و در حساب خود بگذارید. هنگام چاپ یک سند مهم است که اطمینان حاصل کنید که تمام صفحات در دسترس هستند و هر کدام باید یک امضا در پایین داشته باشند. اگر فرزند خود را به کانادا با متقاضی ارسال, پرسشنامه برای او است تا در همان جهت کشیده شده.

درخواست ویزا را ترک کنید

99.2% تایید ویزا
با کلیک بر روی دکمه, شما را به شرایط اطلاعات شخصی دیدن همه موارد
Made on
Tilda